Producenci

Actiu

Fabryka ACTIU znajdująca się w okolicach Alicante, to jedna z największych na świecie, specjalizująca się w produkcji mebli biurowych i krzeseł. Cieszy się powodzeniem w ponad 50 krajach. Spółka projektuje, produkuje i dystrybuuje rozwiązania meblowe dla biur i instytucji publicznych. ACTIU tworzy produkty w oparciu o badania i analizy potrzeb ludzi dzięki czemu powstają efektywne rozwiązania.

Fantoni Group

Doświadczenie, badania i technologia: są narzędziami, które Grupa Fantoni udostępnia dla twórców, tak by mogli urzeczywistnić swoje pomysły w obiektach biurowych w najbardziej ekscytujące przestrzenie zawsze z zachowaniem dostojnej elegancji. Mieszanka kreatywności i umiejętności produkcyjnych pozwala Grupie Fantoni na nieskończoną wręcz ilość nowych elementów, materiałów i rozwiązań zastosowanych do przestrzeni roboczej, która jest Uszyta na miarę, w każdym jej aspekcie.

Nowe mareriały jak szlachetny CEDR na powierzchniach blatów Multipli CEO, inny sposób na zagospodarowanie ścian w bardziej graficzny sposób. Regulacje wysokości biurek za pomocą mechanizmu korbowego w systemach Quaranta5 i FrameWork, ciekawe uzupełnienia powierzchni wspólnych o dodatkowe elementy pomocnicze oraz nowe sposoby i pomysły na przechowywanie dokumentów wraz z ciekawym pomysłem na drzwi w szafach wykonane z materiałów dźwiękochłonnych Fantoni.

LD Seating

Producent siedzisk LD Seating jest jednym z wiodących producentów w Europie Środkowej. LD Seating, aby mogło spełnić wysokie wymagania swoich klientów, koncentruje się na połączeniu designu z precyzją jakości wykonania, pamiętając o najdrobniejszych szczegółach i mając na uwadze - ergonomię i bezpieczeństwo swoich produktów.

Axminster

Jedne z najlepszych marek zajmujących się wytwarzaniem dywanów są Axminster Carpets oraz Wiltons. Dywany te polecane są z pokolenia na pokolenie. Dywany Axminster produkowane są w wielu wzorach począwszy od jednolitych dywanów a kończywszy na wzorzystych i z grubym włosiem. Axminster jest jednym z największych producentów dywanów i wykładzin do zastosowań transportowych. Firma zapewnia zgodność z normami ISO 9002.

Dywany Axminster posiadają szeroki zakres produktów, dzięki czemu są w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Duży wybór pozwala klientowi na rozwijanie swoich projektów i poszerzanie wielu aspektów.

Tuntex

jest wiodącym producentem dywanów w Chinach, zajmujących się technologiami ekologicznych i przyjaznych dla środowiska metod produkcji. Dzięki globalnej sieci ekspertów branżowych, oraz produkcji wysokiej jakości dywanów, znaczenie Tuntex na rynku wzrasta.

Firma Tunteź została zapoczątkowana jako producent i eksporter dywanów w 1969 roku. Firma rozwijała się w ciągu następnych dziesięciuleci a w 1994 roku, otworzyli największy zakład produkcyjny w Chinach. Tuntex kontynuował swój rozwój i w nowe milenium "wchodził" z nowym partnerem, DuPoont(INVISTA). Była to pierwsza tego typu współpraca w Chinach, torująca drogę do wykorzystania rozwiązań barwienia nylonu 6.6 w Tuntex. Rok 2007 był początkiem nowej współpracy, tym razem z jednym z największych producentów dywanów w USA, Beaulieu.

Alno

jest jednym z największych producentów mebli kuchennych na świecie. Najwyższa jakość produktów jest poparta 75 letnim doświadczeniem na najbardziej wymagającym zachodnio–europejskim rynku. Kuchnie ALNO są produktem markowym i cieszą się najwyższą rozpoznawalnością na rynku europejskim.