O firmie


SCALA PARTER to wiodąca marka wchodząca w skład Grupy Scala.
Zdobyte doświadczenia w obsłudze rynku Inwestycyjnego zaowocowały rozszerzeniem profilu działalności. Powołana marka SCALA PARTNER zajmuje się kompleksową obsługą powierzonych jej inwestycji.

Realizacją od projektów domów jednorodzinnych i mieszkań spełniających indywidualne wymagania, poprzez obiekty użyteczności publicznej, biura, sale konferencyjne i wykładowe, obiekty oświatowe, gastronomiczne, sklepy i hotele, a także obiekty przemysłowe.

Projektowanie, wykonawstwo oraz możliwość obsługi kompleksowej dostawy wyposażenia to dla nas nie tylko profil prowadzonej działalności – to pasja, której poświęcamy czas i wysiłki. Dlatego, niezależnie od skali zagadnienia, staramy się włożyć w jego opracowanie maksimum zaangażowania, wiedzy, staranności, pomysłowości oraz „świeżego spojrzenia” współpracując z najlepszymi architektami, projektantami wnętrz, wykonawcami oraz producentami.

Wysoka jakość dotyczy nie tylko oferowanych przez nas produktów, ale również usług. Świadczymy profesjonalne doradztwo dla naszych Klientów, starając się jednocześnie być dobrze zorientowanym na ich potrzeby. Wysoki poziom zadowolenia klientów motywuje nas do ciągłego rozwijania naszych produktów i usług.