Meble pracownicze

Vital plus


Ciekawy i nowoczesny profil 1,8mm z laminowanej stali tworzy konstrukcję o zmiennej krawędzi 50 ÷ 60mm oprócz poziomowania posiada regulację wysokości. Oparty na 2 rodzajach nóg, zamkniętej i otwartej. Oba modele mają wpuszczone belki w szyny, które umożliwiają tworzenie zmiennych stanowisk pozwalając mocować na nich różnorodne pod względem materiału blaty. Konstrukcja pozwala na niezależne prowadzenie kanałów kablowych i paneli frontowych. Wysokość nóg regulowana w obszarze 12,5cm teleskopowo, wyposażona w antypoślizgowe podkładki. W systemach stanowisk pracy typu „woorkbench” na dostęp do okablowania pozwalają nie tylko blaty główne, ale mocowane blaty pomocnicze. Przesuw blatów obejmuje całe stanowisko pracy i jest doskonale blokowany w obu krańcowych pozycjach poprzez system specjalnych zabezpieczeń.

Wszystkie inne elementy uzupełniające montowane są do stelaża. System posiada certyfikaty LEED i jest produktem przyjaznym środowisku. Materiały użyte do jego produkcji w 55% pochodzą z odzysku, a produkt gotowy w ponad 96% podlega recyklingowi.


Katalog - Pdf
Specyfikacja - zip
meble pracownicze meble pracownicze

Galeria

meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze