Alno

Kuchnie


Koncern ALNO jest jednym z największych producentów mebli kuchennych na świecie. Najwyższa jakość produktów jest poparta 75 letnim doświadczeniem na najbardziej wymagającym zachodnio–europejskim rynku. Kuchnie ALNO są produktem markowym i cieszą się najwyższą rozpoznawalnością na rynku europejskim.

W swojej ALNO ofercie proponuje meble kuchenne wszystkich stylów, szeroki asortyment frontów, uchwytów i blatów. Pamiętać należy że to właśnie ALNO wyznacza przyszłe kierunki rozwoju branży. Meble koncernu ALNO cechuje najwyższa jakość, precyzja i solidność wykonania. Nad ich funkcjonalnością pracuje cały sztab fachowców o wieloletnim doświadczeniu.

Wykonywane są na miarę, według życzeń klienta przy asyście profesjonalistów, którzy zapewniają pragmatyzm i logikę wyrobu. Nawet po wieloletnim używaniu i wielokrotnych przeprowadzkach, dają się ponownie złożyć nie tracąc nic ze swoich walorów. Naszą przewagą są wyselekcjonowane materiały do produkcji mebli i udzielana wieloletnia gwarancja na produkt końcowy. Kupując meble z koncernu ALNO klient otrzymuje niezaprzeczalnie ekskluzywny wyrób.


Katalog - pdf
Kuchnie

Galeria

Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie Kuchnie