Meble pracownicze

Cool


Przemyślane systemy różnych potrzebnych rozwiązań w biurze. Wszechstronny system E100 posiada mocną ramę 40x30 mm z mocowanymi do niej nogami z 1,5mm laminowanej stali, nogi o średnicy Ø 60mm pozwalają na 18cm zakres regulacji wysokości średnicy sprawia, że ​​zdobędzie uznanie dla wielu tradycyjnych rozwiązań w biurze lub środowiska pracy. Stelaż systemu wykańczany farbami epoksydowymi. System posiada certyfikaty LEED i jest produktem przyjaznym środowisku. Materiały użyte do jego produkcji w 59% pochodzą z odzysku, a produkt gotowy w ponad 94% podlega recyklingowi.

R200 - biurka bez ramki. Nogi są przymocowane bezpośrednio do góry. Jest to prosta propozycja z wieloma możliwościami rozbudowy i optymalizacji przestrzeni.

C400-C500 Nogi z 1,5mm grubości aluminium o przekroju 68x68mm nogi są przymocowane bezpośrednio do góry w specjalnie przygotowane i wzmocnione gniazda. C400 pozwala na mocowanie nóg w gniazdach za pomocą wkrętów. C500 pozwala na montaż i demontaż za pomocą specjalnej dźwigni mocowanej u nasady każdej nogi systemu. Pozwala na łatwe wielokrotne demontaże i proste zmiany konfiguracji, szczególnie w salach konferencyjnych. Ilość elementów pozwala na tworzenie dużych wspólnych stołów. Dodatkową wartością rozwiązań systemów R200 i C400-C500 jest to, że dzięki okuciu w blatach i poszerzonych nasadach nóg, każda z nich może być nogą wspólną. Zdecydowanie podnosi to estetykę dużych sal konferencyjnych minimalizując ilość zbędnych elementów i optymalizując koszty takich rozwiązań.

Systemy C400 i C500 posiadają certyfikaty LEED i są produktami przyjaznymi środowisku. Materiały użyte do produkcji blatów w 79% oraz nóg w 92% pochodzą z odzysku, a produkty gotowe blatów 93,5% w i nóg w ponad 98% podlegają recyklingowi.


Katalog - Pdf
Specyfikacja - Pdf
meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze

Galeria

meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze meble pracownicze